Promocje
Spodnie bojówki "SAKURA" green
299,00 zł 149,50 zł
Spódnica długa z kieszeniami "LILY"
320,00 zł 288,00 zł
Sukienka długa dekolt V "LILY"
490,00 zł 441,00 zł
Bluzka trapezowa, biała V "CANDY"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka krótki rękaw dekolt serce "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka z kapturem "MANDALE"
210,00 zł 189,00 zł
Bluzka z aplikacją niebieska "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka z aplikacją morelowa "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka trapezowa, niebieska V "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka trapezowa, morelowa V "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka z plisą niebieska "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Bluzka z plisą morelowa "MANDALE"
199,00 zł 179,10 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zwroty i reklamacje

Nie ma możliwości wymiany towaru. Kupujący może dokonać zwrotu, a na inne rozmiary/produkty złożyć nowe zamówienie zgodnie z aktualnym asortymentem sklepu.

Poniżej ogólne zasady "Odstąpienia od umowy"

Jeśli

A) jesteś konsumentem

lub

B) jesteś osobą fizyczną, a umowa, którą zawarłeś z nami po 31 grudnia 2020 r. jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: zwroty@vippidesign.com

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. ks. Augustyna Kordeckiego 38, 05-120 Legionowo , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymałeś zamówienie. Koszt zwrotu pokrywa klient oraz jest zobowiązany odesłać towar we własnym zakresie.

Nie odbieramy przesyłek z punktów odbioru i Paczkomatów.

Towar nie może posiadać  żadnych śladów użytkowania, w tym sierści zwierząt itp. oraz powinien być schludnie zapakowany.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

  • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie zwrotu.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: zwroty@vippidesign.com lub drogą pocztową na adres ul. ks. Augustyna Kordeckiego 38, 05-120 Legionowo.

Wadliwy towar należy wysłać na adres: ul. ks. Augustyna Kordeckiego 38, 05-120 Legionowo

W związku z wadą możesz żądać:

  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

  • obniżeniu ceny,
  • odstąpieniu od umowy- w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy - na zasadach określonych w kodeksie cywilnym.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium